Det här tipset förtjänar också en bok, Malin Fröberg
Maila mig din adress och vilken av dem du helst vill ha!
AWOLNATION – Guilty Filthy Soul
Riktigt, riktigt skönt! 😀
Det här tipset förtjänar också en bok, Malin Fröberg
Maila mig din adress och vilken av dem du helst vill ha!
AWOLNATION – Guilty Filthy Soul
Riktigt, riktigt skönt! 😀
Förra veckan blev jag klar med en sajt som listar inägg från LCHF-bloggar, YouTube och samtliga tidningar. Vore kul om du ville ta en titt om jag har glömt någon viktig blogg:
LCHFbloggar.se
Jag saknar Lifezone och och Kartin Zytomierska! 😀
På tal om musiktips. När jag började följa din blogg för ett par år sedan skrev du om Michael Bublé och låten Feelin good. Jag lyssnade på den och fastnade för honom, har nu en lång spellista i Spotify med bara hans låtar och den lyssnar vi på nästan varje helg. Jättemysig att ha som litet bakgrundsmusik till en god middag. Ja, förall del, man kan kräma på också, i alla fall till vissa låtar. Det bästa av allt. Idag har jag köpt biljetter till hans konsert i Globen 18 april – parkett, andra rad. Du får tillbaks det musiktipset av mig, för han håller än! Tack för att du fick mig att lyssna på honom!
Jag såg honom i Annexet, det var en av de bästa konserterna jag varit på, var helt salig efteråt! 😀 Visste inte att han var på väg hit, så nu tackar jag för ditt tips!